iTorebkaLato w pełni. A jak lato, to trzeba trochę przyszpanować. Oto torebka idealna do kobiecego lansu na miejskim, turystycznym deptaku. Torebka, etui na telefon. Rzecz jasna tylko na telefon, oczywiście nie na jakiś zwykły i jasne że poza tymże aparatem torebka nie zmieści już nawet błyszczyka. Prezentujemy absurd lansu tych wakacji: iTorebka.


Czego na wakacyjnym spacerze nie może zabraknąć nowoczesnej kobiecie? No jasne że iPhona. Ale nowoczesna kobieta nie może (jak i nowoczesny mężczyzna) nosić go w kieszeni. Bądź, co bądź posiadanie urządzeń opatrzonych jabłkiem zobowiązuje. I po to właśnie powstała prezentowana torebka. Poza niezbędną nowoczesnemu człowiekowi elektroniką, może zmieści jeszcze równie niezbędne karty kredytowe. Czysty minimalizm. Doprowadzony do skrajności.

Ale po całym roku biegania z wielką torbą wypchaną dokumentami, zakupami i wszelkimi mobilnymi urządzeniami ułatwiającymi życie, coś się w końcu kobietom należy. Życzymy więc wszystkim paniom wakacyjnego lansu z mikro-torebkami!

iTorebka

Podobne posty:

  1. Parasol dla psa
  2. Słowem wstępu
  3. Świńska kanapa